Mátra SE Gyöngyös – Salgótarjáni Lendület TE 6-3. Előrehozott OB II-es csapatbajnoki mérkőzést játszott hétvégén a Salgótarjáni Lendület TE női teniszcsapata. A tavaly még a NB I alsó ágában játszó, s oda visszaigyekvő Mátra SE Gyöngyös otthonában kis híján meglepetést okozott Rozgondi Pál edző együttese, hiszen kicsivel nagyobb odafigyeléssel meglepetés győzelmet is arathatott volna a még csak formálódó tarjáni tini csapat.
A találkozót megelőzően erősített a jobbára tizenévesekből álló salgótarjáni gárda, s mind Sebestyén Katalin, mind Zólyomi Ildikó beváltotta a hozzá fűzött reményeket, mindketten győztesen vonultak le a pályáról a szingli-mérkőzések után. Hogy kettejük mellé nem iratkozhatott fel harmadik egyéni győztesnek Berei Nagy Andrea, azt csak saját magának köszönheti, hiszen az első szettben 2-5-ről is ki tudott kapni, s a másodikban is fölényesen vezetett már. Kár, hiszen esetleges sikerével, 3-3-mal kezdhette volna a két csapat a páros mérkőzéseket.
Egyesek: Bognár – Berei Nagy Andrea 7:5, 6:3. Balogh – dr. Pintér Zsófia 6:1, 6:0. Cseplye – Paluch Erika 6:2, 6:0. Bengyel – Sebestyén Katalin 6:1, 2:6, 4:6. Csortos – Kocsis Ágnes 6:3, 6:1. Rédecsi – Zólyomi Ildikó 0:6, 0:6. Párosok: Cseplye, Bognár – Paluch, Gyöngyösi 6:4, 6:1. Balogh, Bengyel – Berei Nagy, Sebestyén 6:4, 7:5. Csortos, Rédecsi – dr. Pintér, Zólyomi 6:2, 6:7, 3:6. Összességében biztató formát mutattak a lendületes lányok, asszonyok, akik szeptember 20-án 11 órától Szentes csapatát fogadják hazai pályán.