Szombaton az SKSE öregfiúk labdarúgó csapata Szarvasgedén vendégszerepelt. Igazi tavaszi időben, nyárias napsütésben csaptak össze a csapatok. Szépszámú közönség előtt rendezték a találkozót, amely remek összecsapást, ám kevés gólt hozott. Az első félidőben a hazaiak vezettek veszélyesebb akciókat, az egyik letámadásból megszerezték a vezetést. A vendégek a második félidőben nagyobb koncentrálással megfordították az eredményt. Korrekt játékvezetés mellett a kohászok megérdemelten nyertek a sportszerűen küzdő hazai zöld-fehérek ellen.

Szarvasgede – SKSE öregfiúk 1-2 (1-0). Szarvasgede. Játékvezető: Kiss Gyula, Pintér Balázs. Gól-lövő: Molnár illetve Bartus, Grúz.

Szarvasgede: Markolt – Mlinárcsek, Fűrész, Smid, Bacskai, Csorba P., Márta, Burbiczki, Kocza, Borsi, Csorba J. Csere: Bódi, Divald, Gere, Hajdú, Kajzinger, Lászlók, Molnár, Pásztor, Pintér T., Pintér Zs., Vincze. Csapatvezető: Divald Szabolcs.

SKSE öregfiúk: Babják – Egeresi, Bozó, Juhász, Jambrik, Rusznyák, Balázs, Grúz, Szabó Sz., Szeles, Tábori. Csere: Bartus, Fekete, Fülöp, Gaál, Szabó I. Csapatvezető: Németh Csaba.”