Az SKSE öregfiúk a hétvégén az FTC Filakovo öregfiúk csapatát látta vendégül a Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata által is támogatott rendezvényen. A kohászoknak a mumusként számon tartott fülekiek ellen ismét pont nélkül kellett levonulni a pályáról. Az első félidőben egy-egy gól született mindkét oldalon, Grúz Tamás fejesből szerzett találatára Sáfrány Péter válaszolt. A szünet után mindkét csapat gólra játszott, korszerű és senior szinten igen látványos támadásokat vezetett mindkét csapat. A hazaiak helyzetei rendre kimaradtak, a vendégek két gyors kontratámadással további két gólt szereztek. Az év legszínvonalasabb mérkőzésén korrekt játékvezetés mellett, mindkét csapat nyílt sisakkal és sportszerűen küzdött. A második félidőben azonban a vendégek technikai és fizikai előnye eldöntötte a találkozó sorsát.

SKSE öregfiúk – FTC Filakovo 1-3 (1-1). Játékvezető: Ludányi. Góllövő: Grúz illetve Sáfrány P. (2), Czene.

SKSE öregfiúk: Babják – Rusznyák, Bozó, Juhász, Jambrik, Chován, Fodor, Grúz, Muzsik, Balázs, Bazsányi. Csere: Bartus, Egeresi, Fekete, Szabó I., Szabó Sz. Csapatvezető: Németh Csaba.

FTC Filakovo: György – Mák, Csúz, Bencsik, Tóth I., Mede, Tóth Cs., Lipták, Titton, Sáfrány P., Czene. Csere: Bari, Sáfrány A., Trizna. Csapatvezető: Bencsik Gábor.