Az SKSE öregfiúk labdarúgó csapata szombaton a szlovák OBP Losonc csapatát fogadta. A Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata által támogatott mérkőzésen remek hangulatú, látványos összecsapást láthattak a nézők. A mérkőzés során potyogtak a gólok, az első félidő kiegyenlített játékot hozott. A második félidőben mindkét csapat, a védekezését szem előtt tartva a gólszerzést erőltette. Ez Babják bravúrjainak köszönhetően a hazaiaknak sikerült jobban, így az idény utolsó mérkőzésén megérdemelt hazai siker született.

A 2023-as évben az SKSE öregfiúk nagypályás eredményei: 14 mérkőzés, 7 győzelem, 2 döntetlen, 5 vereség, 23 pont és 48:38-as gólarány.

SKSE öregfiúk – OBP Losonc 4 – 3 (2 – 2). Játékvezető: Ludányi. Góllövő: Balázs, Bazsányi, Juhász, Szeles illetve Balázs, Darányi, Pravda.

SKSE öregfiúk: Babják – Szeles, Bozó, Juhász, Jambrik, Chován, Grúz, Muzsik, Szabó Sz., Balázs, Bazsányi. Csere: Egeresi, Fekete, Rusznyák, Szabó I. Csapatvezető: Németh Csaba.

OBP Losonc: Adamik – Hodul, Kucbel, Keher, Borik, Berky, Darányi, Chamula M., Molnár, Balázs, Pravda, Csere: Chamula D., Kotruch, Malatinec. Csapatvezető: Gvusc Milan. Menedzser: Peter Pravda.”