Szombaton az SKSE öregfiúk labdarúgó csapata az alapító tag, Kaposvári Márton nevére kiírt nemzetközi kupa keretében a szlovák PITE-Fülekpüspöki gárdájával mérkőzött. A Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata által támogatott rendezvénysorozat összecsapásán, a remekül előkészített somoskőújfalui pályán változatos, izgalmas mérkőzést játszottak a csapatok. Mindkét együttes sok helyzetet dolgozott ki, a kapusoknak nehéz pillanatokban kellett bizonyítani rátermettségüket. Az első félidőben a hazaiak gyors góllal vezetést szereztek, amit a vendégek egy ellentámadással kiegyenlítettek. Egy mintaszerű akció végén a kohászok újra előnyt szereztek. A második félidőben a vendégek egy hazai védelmi hibát kihasználva egyenlítettek, majd egy szabadrúgásból lőtt góllal előnyt is szereztek. A hazaiak négy perccel a mérkőzés vége előtt a sokadik kontratámadásból egyenlítettek. A mérkőzés eredménye így igazságos döntetlen lett.

SKSE öregfiúk – PITE-Fülekpüspöki 3-3 (2-1). Játékvezető: Varga G. Góllövő: Kiska (2), Grúz illetve Bogdány, Lipták, Telek.

SKSE öregfiúk: Babják – Egeresi, Juhász, Bozó, Jambrik, Chován, Grúz, Fodor, Kiss, Kiska, Muzsik. Csere: Fekete, Halász, Rusznyák, Szabó Sz., Tóth. Csapatvezető: Németh Csaba.

PITE-Fülekpüspöki: György – Csúz R., Sándor, Dósa, Bogdány, Máté, Molnár, Lipták, Ali Ahmad, Kardács, Telek. Csere: Tóth I. Csapatvezető: Tóth László. Menedzser: Gáspár Lajos, Spodniak Ferenc.

Korábbi mérkőzések: PITE-Fülekpüspöki – Rimóc 4:3.