Rimócon tizedik alkalommal rendezték meg a hétvégén a Vincze Barnára emlékező labdarúgó mérkőzést. Az elhunyt nagyszerű sportember, a Rimóc sportéletét meghatározó személye volt. Halálával kiváló szervezőt és vezetőt vesztett el a rimóci sportélet.

A nyári napsütésben közepes színvonalú, ám parázs hangulatú találkozót játszott a két csapat. Az első félidőben a hazaiak vezetést szereztek, a kohászok azonban egyenlíteni tudtak. A második játékrészben a hazaiak ismételten előnyhöz jutottak. A vendégek támadásait végül szerencse koronázta és sikerült a mérkőzést döntetlenre menteni. Igazságos eredmény született az emlékmérkőzésen.

Rimóc – SKSE öregfiúk 2-2 (1-1). Játékvezető: Vincze József. Góllövő: Havasi, Horváth illetve Chován, Grúz.

Rimóc: Baráth – Percze, Hodur, Tisztartó, Rigó, Horváth, Bablena, Árva, Takács, Langa, Havasi. Csere: Chikány, Friskó, Vincze. Csapatvezető: Fábián Róbert.

SKSE öregfiúk: Sztrémi – Egeresi, Bozó, Juhász, Jambrik, Chován, Szeles, Grúz, Rusznyák, Bartus, Halász. Csere: Fekete, Fülöp, Szabó I., Szabó Sz. Csapatvezető: Németh Csaba.”