Az SKSE öregfiúk labdarúgó csapata Szlovákiában vendégeskedett a hétvégén. Az összecsapást nagyszerűen előkészített pályán, a füleki FTC edzőpályáján rendezték meg, ahol sportszerű, nagyiramú és változatos mérkőzést játszottak a csapatok. A hazaiak két távoli bombagóllal terhelték a vendégek hálóját, akik csak a helyzetek kidolgozásáig jutottak. A második félidő hasonlóan zajlott, mint az előző, a vendégek két mérkőzésre való helyzetet puskáztak el. A hazaiak további két góllal tetemes előnyt szereztek, amelyet az utolsó előtti percben sikerült csökkenteni a kohászoknak. A hazaiak megérdemelt győzelmet arattak.

FTC Fülek öregfiúk – SKSE öregfiúk 4-1 (2-0). Játékvezető: Palicza. Góllövő: Czene (2), Sáfrány A., Sáfrány P. illetve Bazsányi.

FTC Fülek öregfiúk: Sebestyén – Molnár, Vrsánszky, Bencsik, Dósa, Trizna, Titton, Czene, Tóth, Sáfrány A., Sáfrány P. Csere: György, Kovács, Malatinec. Csapatvezető: Bencsik Gábor.

SKSE öregfiúk: Sztremi – Szeles, Juhász, Bozó, Jambrik, Szabó Sz., Grúz, Tóth, Rusznyák, Muzsik, Bazsányi. Csere: Chován, Fekete, Szabó I. Csapatvezető: Németh Csaba.