Szombaton az SKSE öregfiúk labdarúgó csapata a harmadik alkalommal kiírt Kaposvári Márton nemzetközi labdarúgókupa keretében, Rimóc hasonló korú gárdájával mérkőzött. A Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata által támogatott rendezvénysorozat összecsapásán, gólokban gazdag, megérdemelt hazai győzelem született. Az első félidőben a hazaiak állva hagyták a vendégeket, melynek az eredménye a nagy gólarányú vezetés lett. A második játékrészben a vendégek erősítettek, gólokat szereztek, a helyzeteiket azonban a kohász védelem Babjákkal az élen hárította.

SKSE öregfiúk – Rimóc 10-2 (7-0). Játékvezető: Ludányi. Góllövő: Kiska (4), Muzsik (3), Chován, Grúz, Nagy R. illetve Sümegi (2).

SKSE öregfiúk: Babják – Egeresi, Bozó, Kiss, Szabó I., Chován, Tóth, Grúz, Szabó Sz., Kiska, Muzsik. Csere: Fekete, Nagy R., Tőzsér Zs. Csapatvezető: Németh Csaba.

Rimóc: Baráth – Takács, Komjáti, Csernyik, Sümegi, Fábián, Árva, Hodur, Varga, Jusztin, Rigó. Csere: Vaskor. Csapatvezető: Holecz Ferenc.”