Az idén 45 éves SKSE öregfiúk labdarúgó csapata hosszú kihagyás után a losonci senior gárda meghívására Szlovákiában, Vilkén vendégeskedett. A nagyszerűen előkészített pályán, remek iramú, parázs hangulatú mérkőzésen az első félidőben egy gólos előnyt szereztek a hazaiak. A második félidőben a vendégek fordítottak, szép támadásokból szerzett gólokkal előnyt szereztek. A hazaiak az utolsó percekben mentették döntetlenre a találkozót. Igazságos pontosztozkodás született.

Old Boys Pelikan Losonc – SKSE öregfiúk 4-4 (3-2). Játékvezető: Melicher Milan. Góllövő: Hukel (2), Balázs, Chamula illetve Balázs A. (2), Chován, Nagy R.

Old Boys Pelikan Losonc: Csipcsala – Kudzbel, Dzur, Magera, Janák, Berki, Hukel, Borik, Molnár, Pravda, Balázs. Csere: Chamula, Hrivnak, Kovács. Klubelnök: Gvusc Milan.

SKSE öregfiúk: Balázs T. – Szeles, Juhász, Bozó, Kiss, Chován, Tóth, Balázs A., Jambrik, Kiska, Muzsik. Csere: Egeresi, Fekete, György Csongor, Nagy R., Szabó Sz. Csapatvezető: Németh Csaba.